Hormon İğnesi Ve Kısırlaştırma

BanuYuzgec

Merhaba benim kedim altı aylık ve dişi. Daha önce kısırlaştırmakla ilgili soru sormuş ve kısırlaştırmaya karar vermiştim. Eskişehirde güvenilecek veteriner bulmam zor oldu ve tavsiye üzerine gittiğim veteriner kedim haftada bir kızgınlığa girdiği için hormon iğnesi önerdi kızgınlığın üzerinden 21 gün geçmeden kısırlaştıramam dedi bu da ancak hormon iğnesiyle mümkün gözüküyor. Bir de ameliyatı yandan değil de alttan yaptığını estetik dikiş yaptığını söyledi. Kafam daha çok karıştı ben yandan küçük bir kesik olacağını düşünüyordum ama alttan büyük bir kesik olacakmış. Bu yöntemin daha sağlıklı olduğunu ve parça kalmadığını söyledi. Ne yapsam bilemedim tecrübesi olan arkadaşlar yardımcı olsa keşke

18 CEVAP

BanuYuzgec

Teşekkür ederim ama eskişehir de yaşıyorum

bence yaşına girdikten sonra

mrv26

@banuyuzgec merhaba, kedinize iğne yapıldı mı? Eskişehirde hangi veteriner önerdi ? Son durum hakkında bilgi verir misiniz? Benim de kedim şu an esk. ailemin yanında. neredeyse hafta bir kızgınlığa giriyor. Vet. kist olabileceğini söylemiş ve hormon iğnesi önermiş. Eğer bu şekilde düzelmezse kısırlaştırmayı yaparız demiş.