Annem Kedi Almama İzin Vermiyor

Emrecan07

Arkadaşlar evimiz apartman annem kedileri seviyor fakat evde olmaz diyor yok etraf pis kokar yok efendim herkes çalışıyor bakamayiz gibi nedenler var

Annemi ikna etmek için ne yapabilirim
(Bu arada ortaokulda okuyorum)

23 CEVAP

Emrecan07

5.sınıfa gidiyorum

Emrecan07

Sokağa da atmam

Emrecan07

Veteriner işi de sıkıntı değil

Siyah_beyaz

KEDİNİN TÜYÜ DÖKÜLÜR KUMUNU TEMİZLEMEZSEN KOKAR AYLIK MAMA MASRAFI VE KUM MASRAFI 100 LİRAYI GEÇER(KALİTELİ KULLANIRSAN) TARAMAZSAN TÜYLRİ DOLAŞIR HER GÜN KULAK VE GÖZLERİNİ TEMİZLEMEZSEN AKINTI YAPAR ENFEKSİYON OLUR SEN OKULA GİDİP HERKES DE ÇALIŞIYORSA O HAYVANI EVDE YANLIZ BIRAKAMAZSIN SEN DAHA 5'E GİDİYORSUN BİR KEDİYE BAKAMAZSIN BİR KUŞUN BİLE BAKIMI ZOR HATTA BALIKLARIN BİLE HER AY AKVARYUM DEĞİŞİKLİ HER HAFTA FİLTRE YIKAMA VS. BİR SÜRÜ ÖRNEK

Siyah_beyaz

SOKAĞA ATMAM DİYİNCE SOKAĞA ATMAYACAĞINA DAİR SÖZ VERMİŞ OLMUYORSUN ANNENLER İSTEYENE KADAR YA DA AYRI EVE ÇIKANA KADAR BEKLE AİLEN KEDİYİ SEVMEYECEK BÜYÜK İHTİMAL EVDE DOLAŞMASIN DİYE BİR ODAYA KAPATACAKSINIZ SONA KEDİ ANNENİN BABANIN SEVMEDİĞİNİ HİSSEDECEK ÜZÜLECEK HATTA HASTA OLACAK,DEPRESYONA GİRECEK

Siyah_beyaz

DAHA KÜÇÜKSÜN BU YAŞTA BIRAK KEDİYİ KÖPEK ZATEN DE KUŞA BİLE BAKMA SENDE BİR KEDİYE BAKABİLECEK POTANSİYEL GÖREMİYORUM NEDENSE

Friolero

Hayır bence böyle küçük yaşta hayvan bakmaya istekli olması çok güzel bir şey. Tebrik ediyorum seni.

anneyi ikna etme mevzusuna gelirsek....

Ona bir çözümüm yok, sorry. :(((((

Siyah_beyaz

Bu yastaki cocuklarin aileleri bir sure sonra
İstemiyor atıyor sokağa