************ Sitesi

Nurbaran

Merhaba arkadaşlar *********** sitesinden 75 tl'lik hediye çeki kazandım ve oğlum için harcamak istiyorum. Maması kumu herşeyi var sizce ona uygun sitede ne bulabilirim?

20 CEVAP

deniz_berkan

************ sitesinden bence yiyecek bişey almayın eski tarihlere yeni tarihler basılıp çok uygun fiyatlara satılıyor ben güvenmiyorum oraya bu konuda. saglık ürünleri kum vs alabilirsiniz

zuhall

Malt vitamin yerine geçmez.. iceriginde yag,lif ve de malt bulunur

Reyaura

Elbet birgün pes edecek:D

Malt ile vitamin ayri seyler malt tamamen tuy yumagi icindir.vitaminde ise 12 temel vitamin vardir.mesela gimcat baby paste alirsaniz evet gimcat multivitamin almayin cunku baby paste'in icinde 12 temel vitamin var.ama malt,vitamin,taurin ayri seylerdir ve bu urunler alindiginda hepsi 1 gunde verilmemelidir.1gun arayla 1 urun verilmelidir.pazartesi malt carsamba vitamin cuma taurin seklinde ama mercimek buyuklugunde verin cok vermeyin ozellikle taurin ve vitamini ayni anda kullanirken taurin yuksek miktarda d vit. Icerdiginden vitamin verirken dozu ayarlayamaz iseniz zararli olur.

Nurbaran

Teşekür ederim hepinize tavsiyeler üzerine Gimcat malt ve vitamin ayriyeten yeni bir Tırmalama tahtası alacağım