Nasıl Şurup İçirebilirim Acil Yardım

Sutunannesi

Arkadaşlar kedime flagly adlı şurup vermem gerek ama ilk tecrübem ve çok agresif bir kedim var tecrübesi olan arkadaşlar lütfen bu konuda bana alternatif kolay uygulayabileceğim şeyler önerebilirler mi lütfen

17 CEVAP

Sutunannesi

Süt benden korkmaya başladı :( ona şurup içirdiğim için sanırım ona her dokunduğumda şurup içireceğim sanıyor. Beni görünce yolunu değiştiriyor asla yaklaşmıyor yanıma normalde beraber uyuruz o benim ayak ucumda Uyur ama sanırım bu süreçte asla yanımda uyumayacak. Süt biraz hassas bir kedi sorularımı takip eden arkadaşlar bilir. Bu durum onda travmatik bir etki bırakır mo benimle ilgili hani benden tamamen uzaklaşır ve bu durumu unutmama gibi bir durumu olur mu :( onun sağlığı için yapıyorum ama durum böyle olunca çok üzülüyorum. Sizde kedilerinize şurup verdiğiniz süreçte aynı şeyler oluyor muydu

Sutunannesi

Ödül maması olarak hangi markaları kullanıyoreunuz bizim burda dreamies diye bir marka var alsam mı bilemedim