N&D Mama

muffincatt

Merhabalar, kısırlaştırılmış kedim için N&D Morina Balıklı ve Portakallı kullanmayı düşünüyorum, kızım çok kilo almaya meyilli değil zaten baya hareketli ama kısırlastırılmıs kedilerin kısırlastırılmıs kediler icin olmayan mamaları tüketmeleri kilo problemi dışında başka herhangi bir probleme yol açar mı? Ve N&D'nin bu mamasını kullananlar varsa memnun kalıp kalmadıklarını yazabilirlerse çok sevinirim :)

21 CEVAP

00ozlm00

3kg sini kullandım kedilerimin ağzı çok kokmaya başladı onun için bıraktım

emine64

Ben kedime kısır mama kullanmıyorum çok hareketli ve kilo sorunu olmayan bir kedim var orijen red kullanıyorum şuan bir sorun yaşamadım inş da yaşamam

DAMI

N&d gercekden guzel bi mama hep tercihim kokusu biraz agir ama gercekden guzel bi mama balikli ozellikle tuy sagligi icin kullaniyosaniz devam edin bende ilk yorumun aynisini soyluyorum :)

DAMI

Balik portakal ve bal kabaklisinida deneyebilirsiniz :)

Marlo

Tavuklu narlı çok kötü ben asla yediremedim mama öylece duruyor acana yı yiyor ama acaba nardan dolayımı yemiyor

nyancat

Bende kullanıyorum ve çok memnunum tüyleri daha da güzelleşti ve tüy dökümü azaldı severek yiyor ama çok oburlaştı sık sık yemek istiyor vermeyince de her yeri döküyor ama mama çeşidiyle alakalı olduğunu sanmıyorum kısır olduğu için heralde