Dreamies Ödül Maması Ve Felix Yaş Mama

edy

kedim bugüne kadar yaş mama olarak hep shesir ve proplanın yaş mamasını yedi migrostaki indirimden dolayı dreamies ödül maması ve felix yaş maması aldım dreamiesten 2parça verdim çok sevdi proplanın içeriğiyle felixinki aynı bi sorun yaşayan oldu mu?dreamies verenler kaç tane veriyo?benim kedim 5kg

19 CEVAP

sedaclk93

bende almıştım migrostan felix ve whiskas yaş mama. sadece 2 paket aldım. haftada bir ikisini de yedi ama bundan sonra kaliteli almayı düşünüyorum. bence tek seferde birşey olmaz ama uzun vadede herkes kötü etkilediğini söylüyor

Renklipati

2 yıl önce sorulmuş soru

eycny

Dreamies daha önce denedim ama benim kedim yüzüne bile bakıp yemedi. Kalori açısından dikkat etmek lazım çok verilirse kilo yapabilir. Her ne kadar çok üstün kalitede olmasa da felix yaş mama arada kullanıyorum, tadını seviyor kedim, ishal vs hiçbir problem yapmadı

alabalik32

Ben ikisinide kullanıyorum. Kedim severek yiyiyor. Felix i haftada bir kere veriyorum. Dreamies ödülüde günde 5 6 tane veriyorum.