Kedi Tüyü

Reyaura

Hergün supurup silmeme ramen koltukta hakida kiyafette vs cok fazla tüy oluyor kedi sayiyisi fazla oldugu için. Haliyi koltugu nasil temizlerim siz nasil yapıyorsunuz temizligi ? Tavsiyenize muhtacim:D

22 CEVAP

gunosari

Bulaşık süngerinin yeşil tarafı da çok güzel topluyor.Ayrıca şarjlı el süpürgesiyle her gün biraz süpürürseniz fazla tüy görmüyorsunuz.

Reyaura

@reyyanhan alerjim var insanlar niye agladin falan diyor artik göz kizarikligindan:(

Reyaura

Kaliteli mama yiyor her gun taraniyor ama 6 tane olunca tüy bitmiyor taramaktan kas yaptim zaten :D

Mariana

6 kedi maşallah :d

Rulo kullananlarda var en iyisi cirpmak bence ortuleri filan:)

Reyaura

En son ikiydi ablaminkiler bende gecici yuva :D

Reyaura

Şimdi netten baktim iyi birşeye benziyor eldiven tarzi birşey vardi ondan mi alsam diyordum bu daha iyi sanki