Kısırlaştırılan Erkek Kedi İçin Mama Tavsiyesi

miraytas

9 aylık erkek kedi sahipleneceğim ve onu eve getirmeden herseyini tamamlamak istiyorum. Kısır olduğu için özel mama al diyen var gereksiz diyen var. Hangi marka alacağıma da karar veremedim. Yetişkin mi almalıyım yoksa yavru mu? Tavsiyelerinizi yazar mısınız lütfen

19 CEVAP

miraytas

Çok teşekkür ederim :)

miraytas

Zaten dışardan mama almaktansa evde kendi yaptığım mamaları daha çok güvenmeye başlayacağım sanırım. Hangi mamaya bakarsam bakayım illa kötü şeyler yazılmış. Şuan kum seçmeye çalışıyorum zaten. Quik ince taneli kullanan var mı acaba?

Feronia

Bahsettiğiniz kum fiyatlarında ********* ince taneli bentonit öneririm. Tarif için mesaj atabilirsiniz.

martha

sanicat active ince taneli kum kullandıklarımızın en iyisi. hiç problem yaşamıyoruz,