Titreme!

Reyyanhan

Uykuda ve yarı uykulu iken evlatlarım da hafif bi titreme oluyor. Bunu rüya görüyor olarak tanimladim. Fakat bazı sorunların başlangıcı olabilirmiş . Sizde de oluyor mu bu durumlar ?

20 CEVAP

iselas

Veterinerlerin mesajlara cevapları için bir başlık açılabilir bence işini çok iyi yapanlar da var onlara lafım yok ama bazıları da ilginç oluyor Arkadaşımın kedisi bir gece fenalaşmış kusmaya başlamış ağzından köpükler falan gelmiş insanlar veterinerlerini aramışlar tabi panikle cevap şu bekleyin geçmezse sabah getirin güler misin ağlar mısın :) Gerçi çoğunlukla insana da aynı davranılıyor canın kıymeti yok biz de maalesef

Reyyanhan

Şu yakada bi tane adam gibi veteriner bulamadım ya ona yanıyorum :/

Reyyanhan

:) .

Reyyanhan

:)

Reyyanhan

Çok haklısıniz :) sizin orda caninizdan can gidiyor . Onlar sabahı bekle diyor . :/