Mama Ve Yıkama Önerisi Alabilirmiyim. 50 Günlük Golden.

FulyaC

Veteriner advance somonlu pirinçli mama verdi çok pis koku yapıyo ağzında ve dışkısında.yavruda çok kirli zaten
Veteriner üşütür yıkama dedi. Kuru şampuanla yıkayabilirmiyim

21 CEVAP

Basakes

Glukozamin kalça çıkığı riskini azaltmak için önemli yavruda, vitamin ekstra kullanma çünkü karaciğer-bobrek yetmezliği yapar. Proplan Royal canine hills gibi markalarin içeriği reflex gibi düşük segment mamalarla aynı boşuna almayın. Mamanizda soya yan ürünü, şeker(pancar küpesi diye yaziyorlar anlamayalim diye) ve somon olmasın yumurta kabuğunu gerçekten kalsiyum eksikliği varsa verme. OMEGA için somon olmayan Merkür gibi toksik içermeyen daha sağlıklı balıklara yönelebilirsiniz. Ayrıca mama seçiminde çoğu goldenda tavuk rahatsızlık yapar.

FulyaC

Şimdi mama ne olursa olsun hangi marka olursa olsun ekstra vitaminmi kullanıyım ? Kullanacağım vitamin ne olmalı. Glukozamin nedir. ? Oda vitamin gibi bişeymi yoksa ikisi ayrı şey. İkiside kullanılmalımı mamaya ek olarak ?
( Çok cahilimde bu konuda kusura bakmayın lütfen )

FulyaC

Teşekkür ederim bilgilerinizi paylaştığınız için.

FulyaC

Teşekkür ederim.

FulyaC

N&D kuzu etli nasıldır sizce

Feronia

Sürekli aynı yere yapıyorsa cilt problemi veyahut parazit gibi bir problem olabilir. Bunun haricinde stres, can sıkıntısı gibi bir problemi olabilir.
.
Günlük 165 gram (Acana Classics Classic Red için) köpeğinize uygundur.