Mamalarından Memnun Kalanlar Bu Konuya Baksın

mehtapkaplan

Merhabalar..

Acana- Pasifica kullanıyoruz memnunuz herkesede öneririm. Rotasyonlu mama kullanmak istiyorum. Acana uzun süreli kullanım önermiyorlar.

Veterinerin biri acana iyidir dedi diğer veteriner virbac dedi. Virbacı sürekli almak zor.. Sizin memnun kaldıgınız mamalar hangileri

26 CEVAP

Gimlihanim

Virbac ben de merak ediyorum. Kullan herkes çok memnun. Ama sanırım sadece veteriner kliniklerinde var. Şuana kadar da hiç göremedim kliniklerde.
Acana, nd, orijen yediremedim ben bizimkine. Hiç sevemedi. Royal canin, advance arasında rotasyon yapıyoruz şu ara. Rotasyonumuzda proplan da vardı aslında ama ona son olaylardan sonra biraz ara verdik. Hills i de denedik ama çok iştahlı yemedi. Onu da eledik gibi.

Exclusion kullanıyorum, çokta memnun kaldım deli gibi seviyo benimkiler.içeriğide güzel. Düşük tahıllı sığır etli ve narlısını kullanıyorum

Ozlemcakil

Iki kizimda Acanayla büyüdü, genelde wild paire ve pasifikayi dönüşümlü kullandim .ikisi de kuduruk tekir , buyugu 2 yasina gelip protesto edene kadar kucugude kisirlasana kadar yedi , buyugune proplan somonlu verdim oldu bir kuzu:)) sonra kendiliginden normal boyuta dondu ama tuy kalitesi düştü tüy dökumü basladi virbac aldim su an gayet guzel ,kucugu tavuk takviyesi verince allerji oldu 4 ay ugrastik ve virbac hipoallerjenik mamaya gectik ve sorunsuz ama Virbac da cok lezzetli sanirim kucugum de oldu kuzu :)) sanirim o da normale doner , Acana evet çok iyi ama ben her mamada rotasyon olmasi gerektigine inaniyorum, bir de kizlarim kuduruk ikisi de kısır 3 ve 1.5 yasindalar , kisir mama vermiyorum ama kilolari iyi ozellikle 3 yasinda olan uzun bir kiz 5.5 kilo ama fit mamanin etkisi oldugunu dusunuyorum

GeceFanzini

Şu an 15 yaş üzeri 3 kedi ile ilgilenen biri olarak, uzun vadede ev kedileri için dengeli içerik sağlayan, proteini hidrolize mamalar öneririm. Virbac, Hill's Vet Essentials gibi.

grsaras

Ben Royal Canin'den Pro Plan'a geçiş yaptım ikisini de tavsiyebederim hiçbir sıkıntı yaşamadık ama kedim Pro Plan'ı daha severek yedi somonlu olduğu için muhtemelen.Royal Canin kümes hayvanları kullanıyor

Keedicim

Benim kedim 10 yaşında bu sene Virbac kullanmaya başladık kedim çok severek yiyor diğer mamalar mama kabında yağlı doku bırakırdı virbacta asla böyle bir şey olmuyor tüyleri çok güzel oldu yumuşacık

mehtapkaplan

Hills te Nd gibi bi dönem sahte ürün çıkarmış ister istemez emin olamıyorum tercih konusunda. Virbac cok iyi ve memnun kalınan marka fakat veterinerler satıyor sadece. Taşınma durumumuz var şimdi virbac alsam gideceğim yerdeki veterinerde bulamama durumum olabilir.

RC den memnun olanlar var fakat çok kilo yapıyor çocuklar çok şişiyor diyenlerde var.
Kafam laçka oldu : )

mehtapkaplan

Çok teşekkür ederim yorumlar için 😊🫶🏻

mehtapkaplan

N&D yavruyken kullandık çok memnundukta. Kısırlaştırınca kısır somonlu aldım ama yaramadı bizimkine. Acana aldım iyi geldi şuanda acana var ama uzun süre acana kullanmıycam.

mehtapkaplan

Şart değil veteriner serisi. İçeriği iyi olsun yeter.

Acanadan memnunum ama uzun vadede iyi gelmiyormuş böbrekler için.

Acanayla rotasyon yapacagım mamayı düşünüyorum..

mehtapkaplan

Yorumlarınız muhteşem hepinize çok teşekkür ederim dostlar.