Bahçedeki Kedinin Karnı Şişmiş

Durukj

Merhabalar.yeni taşınan bir komşumuz var onun sanırım2-3 aylık bir kedisi var arada bir bahçeye iniyordu oyun oynuyordu kaç gündür sanırım sahipleri yok evlerinin ışığı açık ama canlı belirtisi yok kapılarını çalmaya da utanıyorum kedileri sürekli artık bahçeye inmeye başladı herkes tanıdı onu her gördüğüne sevdiriyor kendini artık sanırım bir kaç kişi de mama veriyor çünkü karnı şişmiş dün böyle değildi herhalde salam sosis bir şey vermişler böyle olmuş ya da gaz dam olabilir mi acaba sahipleri var mı yok mu onu da bilmiyorum bugün pencereleri hafif kapalıydı dün daha açıktı Ece dönmüş olabilirler mi ne yapabilirim ben şu an bu yavruya ya da yapmalı mıyım

Fotoğrafta pek gözükmemiş ama karnının her iki tarafı da şiş

16 CEVAP

Durukj

Ama yarın döneriz dediler