Balkon Koruma Ağı/Filesi

dollfacepersian

Herkese merhaba, uzun zamandır soru sormuyordum. Şimdi sorayım dedim:)
Oğlumun balkona tek başına istediği zaman çıkabilmesi için (şuan göğüs tasması ile bizim kontrolümuzde çıkıyor) balkonu güvenli hale getirmek istiyorum. Bunun için balkona güvenlik ağı almak istiyorum. Birçok yerde farklı fiyatlarda satılıyor. Bu yüzden kafam karıştı, hangisi iyi hangisini almalıyım bilemedim. Belki alıp kullanan memnun kalanlar vardır diye burada sormak istedim. Yardımcı olursanız sevinirim

16 CEVAP

dollfacepersian

@Friolera
Siz anlatınca bana zor göründü açıkçası. Alırsam yaptıracak birini bulm lazım sanırım:(

Konu hâlâ güncel arkadaşlar nerden alacağım konusunda hâlâ kararsızım ve yardıma ihtiyacım var