Kedimin Gözleri

Kokostar

Merhaba
Kedim 1-2 yaşlarındayken gözlerinde bir akıntı olduğu gördük ve veterinere götürdük hekimimiz önemli bir şey olmadığını söyledi
Ve verdiği solüsyon ile gözlerini silmemizi söyledi şuan kedim 4 yaşında ve hala akıntısı var yani çok ciddi bir akıntı değil az az bir akıntı var bunu nasıl azaltabilirim bir bilgisi olan var mı? 🐱

4 CEVAP

Kokostar

Evet akıntı yapan kedim scottish fold tavsiyeleriniz için teşekkür ederim 🐱bizim kedimizinde küçükken daha fazlaydı şuan az az akıyor 😌

AyseMia

Tobrased göz damlası öneririm. Özellikle yavru kedilerde göz akıntısı çok olur ve akıntıya en iyi gelen ilaçtır istisnasız. Merhem şeklinde olan Terramycin'i de denemiştim ancak hiç memnun kalmadım, sürmesi de daha zor. Bu kadar uzun süren akıntı sadece solüsyon ile geçmez maalesef.

aycylmz

Kedileriniz scottish ve british sanırım, bu cinslerde akıntı oluyor. Benim kedimde de var aynı şekilde. Küçükken daha çok oluyordu şimdi azaldı ama tamamen bitmedi, bir sorun teşkil etmiyor veterinerimizin dediğine göre. Aşırı bir göz akıntısı varsa o ayrı tabi veterinerin görmesi lazım.

Kokostar

Teşekkürler söylediğiniz markayı hiç denemedim eğer işe yarıyorsa bir şans verilebilir 🐱@aysemia