6 Aydır Dişi Zannettiğim Mia Aslında Bildiğin Mahmutmuş..

fbostancii

Dün gece hayatımın şokunu yaşadım karnesinde dişi yazan kedimin erkek olduğunu farkettim. Erkek kedime eş olsun diye almıştım. Ve o kadar dişi gibi ki tipi suratı üçgen ve zayıf çok fazla hareketli:)))))) Eş olsun dedim ama kanka olcaklar anlaşılan. Biri kızgınlığa girdiğinde birbirlerine davranışı nasıl olur acaba?? Çok garip duygular içindeyim..

20 CEVAP

Infernus

Miu da çok sevdiğim bir kedi ismi. Adaptasyonu kolay olabilir.

deniz_berkan

ben beyaza hiç bakmadım bile çünkü eş aldım diyince diğeri yeni geldi zannettim 6 aylık içinde boyut küçük gelince evet bende şaşırdım şuanda :))

fbostancii

O testislere çok dokundum ben tüy yumağı gibiydi

fbostancii

ben pire damlası bile kullanmıyorum bitkisel yağlardan yapıyorum.. Benim kadar dikkat edene karşılaşmadım.. Bu anlık bi şirinlikti öylece bırakmadım içiniz rahat olsun..

fbostancii

ahahahaaaaaaaaaa:))