Kedim Balkondan Atladi

Reyaura

Sinekligi açıp balkona çıkmış güvercinin peşinden aşağı atladi. 4 ayaginin üstüne düştü veterinere götürdüm.Detayli Rontgen çekildi kan tahlili yapıldı.Rontgendede kan tahlilindede herşey normal gözüküyordu. Ic kanama ignesi yapildi beyinde ödem toplamamasi için igne yapildi. Kas gevşetici vs vs igne yapildi. Hiriltili nefes aliyor arada agzindan salya akitiyor. Veterinerim bi kaç gün klinikte kalsın dedi. Gece klinikte kimse yok almalıyım sizce? Ayrica yarin biyokimya testi gibi birşey yapılacakmış sizce yaptirmalimiyim. Bu saydiklarim 700tl tuttu arti olarak biyokimyaya 600tl istiyor vet bütçemi aşıyor sizce yaptirmalimiyim? Ayni durumu yaşayan arkadaşlar yardimci olursa sevinirim.

17 CEVAP

Reyaura

Babada garip geldi 7e yakin igne yapildi bugün akşam 6da agri kesici yapılacakmış.

Reyaura

@ayseguner hiriltili nefes almasi normalmis daha önce yaşayanlara sordum hepsinde olmuş. Veteriner dalaginda yirtik olabilir diye korkuttu beni.