Gözünü Arı Soktu

Infernus

Benim çocuklardan ikisi balkonda oynarken koltuğun altına minik petek yapan arıları keşfediyor ve olanlar oluyor. Birisinin patisi diğerinin tam gözünün içini arı sokuyor. İkisinde de şu an şişme yok. Ancak gözünden sokulan o gözü kapalı korsan gibi geziyor.

Benim evde her zaman antiseptik sıvı amonyak, batikon, kortizonlu merhem ve göz damlası bulunur. Gözünün içine iyice baktım bir iğne filan bulamadım. Damla yaptım. Bir şişlik yok fakat göz kapakları ve gözünün beyaz kısımları kızardı. Başka yapabileceğim bir şey var mı? Sizin de fikrinizi alayım. 3. Göz kapağını kapatmıştı ancak şimdi kısık kısık bakmaya başladı ve yere attığım mamaların peşinden koşturuyor. Veteriner kapalı maalesef.

16 CEVAP

Infernus

Tam neresi tepki verdiği kısım?