Merhabalar Kedimizin Doğumu Çok Yakın Bugün Hafif Damla Şeklinde Kan Gördük Oturduğu Yerlerde İlk Do

Merhabalar kedimizin doğumu çok yakın bugün hafif damla şeklinde kan gördük oturduğu yerlerde ilk doğumu ve bu normal mi ne yapmalıyız

58 CEVAP

dxanny

Benim kedim doğum yaparken 2.si rahminde sıkışmıştı ve doğuramamıştı diğer 2 yavruda karnında ölüp onu zehirlemişti sezeryani çok geç oldu ve vefat etti maalesef ve bunlar olmadan önce kan geliyordu normal mi değil mi bilmiyorum ama mutlaka bu işi ciddiye alıp bir veteriner kontrolünde doğumu gerçekleştirmesini sağlayın bazi kediler için çok zor olabiliyor maalesef

dxanny

Benim kedim doğum yaparken 2.si rahminde sıkışmıştı ve doğuramamıştı diğer 2 yavruda karnında ölüp onu zehirlemişti sezeryani çok geç oldu ve vefat etti maalesef ve bunlar olmadan önce kan geliyordu normal mi değil mi bilmiyorum ama mutlaka bu işi ciddiye alıp bir veteriner kontrolünde doğumu gerçekleştirmesini sağlayın bazi kediler için çok zor olabiliyor maalesef

dxanny

Benim kedim doğum yaparken 2.si rahminde sıkışmıştı ve doğuramamıştı diğer 2 yavruda karnında ölüp onu zehirlemişti sezeryani çok geç oldu ve vefat etti maalesef ve bunlar olmadan önce kan geliyordu normal mi değil mi bilmiyorum ama mutlaka bu işi ciddiye alıp bir veteriner kontrolünde doğumu gerçekleştirmesini sağlayın bazi kediler için çok zor olabiliyor maalesef

dxanny

Benim kedim doğum yaparken 2.si rahminde sıkışmıştı ve doğuramamıştı diğer 2 yavruda karnında ölüp onu zehirlemişti sezeryani çok geç oldu ve vefat etti maalesef ve bunlar olmadan önce kan geliyordu normal mi değil mi bilmiyorum ama mutlaka bu işi ciddiye alıp bir veteriner kontrolünde doğumu gerçekleştirmesini sağlayın bazi kediler için çok zor olabiliyor maalesef

dxanny

Benim kedim doğum yaparken 2.si rahminde sıkışmıştı ve doğuramamıştı diğer 2 yavruda karnında ölüp onu zehirlemişti sezeryani çok geç oldu ve vefat etti maalesef ve bunlar olmadan önce kan geliyordu normal mi değil mi bilmiyorum ama mutlaka bu işi ciddiye alıp bir veteriner kontrolünde doğumu gerçekleştirmesini sağlayın bazi kediler için çok zor olabiliyor maalesef

dxanny

Benim kedim doğum yaparken 2.si rahminde sıkışmıştı ve doğuramamıştı diğer 2 yavruda karnında ölüp onu zehirlemişti sezeryani çok geç oldu ve vefat etti maalesef ve bunlar olmadan önce kan geliyordu normal mi değil mi bilmiyorum ama mutlaka bu işi ciddiye alıp bir veteriner kontrolünde doğumu gerçekleştirmesini sağlayın bazi kediler için çok zor olabiliyor maalesef

dxanny

Benim kedim doğum yaparken 2.si rahminde sıkışmıştı ve doğuramamıştı diğer 2 yavruda karnında ölüp onu zehirlemişti sezeryani çok geç oldu ve vefat etti maalesef ve bunlar olmadan önce kan geliyordu normal mi değil mi bilmiyorum ama mutlaka bu işi ciddiye alıp bir veteriner kontrolünde doğumu gerçekleştirmesini sağlayın bazi kediler için çok zor olabiliyor maalesef

dxanny

Benim kedim doğum yaparken 2.si rahminde sıkışmıştı ve doğuramamıştı diğer 2 yavruda karnında ölüp onu zehirlemişti sezeryani çok geç oldu ve vefat etti maalesef ve bunlar olmadan önce kan geliyordu normal mi değil mi bilmiyorum ama mutlaka bu işi ciddiye alıp bir veteriner kontrolünde doğumu gerçekleştirmesini sağlayın bazi kediler için çok zor olabiliyor maalesef

dxanny

Benim kedim doğum yaparken 2.si rahminde sıkışmıştı ve doğuramamıştı diğer 2 yavruda karnında ölüp onu zehirlemişti sezeryani çok geç oldu ve vefat etti maalesef ve bunlar olmadan önce kan geliyordu normal mi değil mi bilmiyorum ama mutlaka bu işi ciddiye alıp bir veteriner kontrolünde doğumu gerçekleştirmesini sağlayın bazi kediler için çok zor olabiliyor maalesef

dxanny

Benim kedim doğum yaparken 2.si rahminde sıkışmıştı ve doğuramamıştı diğer 2 yavruda karnında ölüp onu zehirlemişti sezeryani çok geç oldu ve vefat etti maalesef ve bunlar olmadan önce kan geliyordu normal mi değil mi bilmiyorum ama mutlaka bu işi ciddiye alıp bir veteriner kontrolünde doğumu gerçekleştirmesini sağlayın bazi kediler için çok zor olabiliyor maalesef

dxanny

Benim kedim doğum yaparken 2.si rahminde sıkışmıştı ve doğuramamıştı diğer 2 yavruda karnında ölüp onu zehirlemişti sezeryani çok geç oldu ve vefat etti maalesef ve bunlar olmadan önce kan geliyordu normal mi değil mi bilmiyorum ama mutlaka bu işi ciddiye alıp bir veteriner kontrolünde doğumu gerçekleştirmesini sağlayın bazi kediler için çok zor olabiliyor maalesef

dxanny

Benim kedim doğum yaparken 2.si rahminde sıkışmıştı ve doğuramamıştı diğer 2 yavruda karnında ölüp onu zehirlemişti sezeryani çok geç oldu ve vefat etti maalesef ve bunlar olmadan önce kan geliyordu normal mi değil mi bilmiyorum ama mutlaka bu işi ciddiye alıp bir veteriner kontrolünde doğumu gerçekleştirmesini sağlayın bazi kediler için çok zor olabiliyor maalesef

dxanny

Benim kedim doğum yaparken 2.si rahminde sıkışmıştı ve doğuramamıştı diğer 2 yavruda karnında ölüp onu zehirlemişti sezeryani çok geç oldu ve vefat etti maalesef ve bunlar olmadan önce kan geliyordu normal mi değil mi bilmiyorum ama mutlaka bu işi ciddiye alıp bir veteriner kontrolünde doğumu gerçekleştirmesini sağlayın bazi kediler için çok zor olabiliyor maalesef

dxanny

Benim kedim doğum yaparken 2.si rahminde sıkışmıştı ve doğuramamıştı diğer 2 yavruda karnında ölüp onu zehirlemişti sezeryani çok geç oldu ve vefat etti maalesef ve bunlar olmadan önce kan geliyordu normal mi değil mi bilmiyorum ama mutlaka bu işi ciddiye alıp bir veteriner kontrolünde doğumu gerçekleştirmesini sağlayın bazi kediler için çok zor olabiliyor maalesef

dxanny

Benim kedim doğum yaparken 2.si rahminde sıkışmıştı ve doğuramamıştı diğer 2 yavruda karnında ölüp onu zehirlemişti sezeryani çok geç oldu ve vefat etti maalesef ve bunlar olmadan önce kan geliyordu normal mi değil mi bilmiyorum ama mutlaka bu işi ciddiye alıp bir veteriner kontrolünde doğumu gerçekleştirmesini sağlayın bazi kediler için çok zor olabiliyor maalesef