Geçmeyen Kabızlık

Merhaba kedim 1 yıl 2 aylık kısır erkek son 2 aydır geçmeyen bir kabızlık sorunu yaşıyoruz mamamız tahılsız N&D kullanıyoruz ne yapmam lazım? Az önce probiyotik macun siparişi verdim bir de N&D nin az tahıllı olanını kullanın belki düzelir dedi veterinerimiz bu sorunu yaşayan var mıdır nasıl geçer?

17 CEVAP

Evet probiyotik macuna başladık manasını değiştirdik yeni bir tarak aldık tüylerini daha az yutması adına bakalım geçecek inşallah ama bugün kakasını yaparken ağlamadı düzeliyor gibi

Evet evin her odasına su koyduk gördükçe içiyor artık