Çirkin Hanım Kısırlaştırma Ameliyatı Oldu

Infernus

Bütün ayak diremelerime, oyalanmalarıma, ertelemelerime karşın sonunda bugün çirkin hanımı kısırlaştırdım. Aklıma takılan bir konu oldu. Ben hep; artık yan taraftan açılan küçük bir delikle ameliyat yapılır ve 1-2 dikiş atılır diye düşünürken ameliyattan sonra eve geldik bir de ne göreyim? Karnından yapılmış operasyon ve 3 dikiş mevcut. 1 tane de tel tutturulmuş dikiş yerine. Hiç aklıma gelmemişti böyle yapılacağı o yüzden baştan konuşmadım bile. Tecrübeli arkadaşların bu konudaki fikirlerini dinlemek isterim.

Bu arada sabah veterinere bıraktım. Öğle gibi ameliyat yapıldı. Akşam da eve getirdim. Herhangi bir boyunluk yok. Az önce biraz yaş mama yedi. Az biraz sendeleyerek dolandı ve şimdi de uyuyor.

18 CEVAP

Gul36

Merhabalar, hanımefendi nasıllar acaba? Umarım her şey normale dönmüştür. :)

Infernus

@Gardrop teşekkür ederim.

aleyn

tüh ya söylemek aklıma gelmedi dün demek ki, bu çocuk alt açma bezlerinden sermek çok iyi oluyordu alta, gitmemesi daha iyi olmuş aslında in çık derken bi sıkıntı olabilirdi ama olan sizin yataga olmuş ..