Köpeğim Yavrularını Farklı Farklı Yerlere Dağıtıyor Neden Bunu Yapıyor Olabilir Acil

thedog

Köpeğimin yavruları ile birlikte bahçeli bir yerde bakıyoruz yavrularını yattığı yerden alıyor farklı farklı yerlere dağıtıyor bu gün çok zor buldum ses çıkarmasalar bulamazdım 8 tane yavruyu çok farklı yerlere taşımış uzak 16 günlükler yavrular nedeni ne olabilir anneleri neden bunu yapıyor olabilir

19 CEVAP

thedog

Süt tozu alacağım

Elifmuzeyyen

Bunu kediler de yapiyor. 5 yavrusu olan kedimiz birini birakmis dusurdu sanip yanina koyduk ertesi gun 4 unu alip tasimis onu baska yere birakmis yavruyu aradik ama bulamadik. Hepsini ayri yerlere koymasi ilginc geldi genelde hasta olani birakir. Siz yine de yanina koyun surekli takip edin bence

thedog

Benim köpeğimin de biri kayıp oldu şu dağıtma olayı yüzünden

thedog

Ben süt tozu aldım ölçek vs yok 25 gr süt tozunu 100 ml suyla karıştırın yavru köpeklere içirin diyor nasıl 25 gr yi ölçer im ve 25 gr tüm köpekler için midir 1 köpek için mi 6 yavru var