Evdeki Hayvanlarınıza İnsanların Tepkisi .

kedilerim2018

arkadaşlar benim evdeki hayvanlarıma kimilerinden çok ağır tepkiler alıyorum .benden resmen tiksinen bile oldu.çok az insan benim gibi düşünüyor.sizin çevrenizden hangi tepkiler geliyor.

19 CEVAP

KediliBaba

Hha önceki ev sahibim apartamanın önünde kediye mama verişyorum diye benimle kavga etti bakarım sana ne oluyor dedi bende kovarım deyince sanane kşranı veriyorum karışamazsın dedim okediyiş eve aldım bizde doğurdu yavrularınıda büyüttü ruhu bilke doymadı zaten sonra taşındım beş para etmez evini ona bıraktıum aylarca kiracı bulamadı.Şimdiki uzakta oturuyor baya zengin umrunda değil bir şey klirası düzgün yatsın yetiyor ee sonrasında kimbilir ne ev sahipleri beni beklşiyor ama gücümde enerjimde var savaşa devam :) kişra kontratuına yazdırcam köpekli olarak oturacaktır diye.

kedilerim2018

bence artık herkezin evinde hayvanı olmalı .malum onlara yaşama alanı bırakmadı insan oğlu.öyleyse evini açacak yemeğini paylaşıcak.çok eskiden kaldı bahçeli eveler napalım yani.beslicem kimse karışamaz.bu benim tercihim.hem inanın onlardan başka kimsenin insan oğluna ihtiyacı yok .

KediliBaba

kıvırcık kardeşim bayan ya bunlar ayıp olur sanki :P

septikbaykus

Evet kafadan kontaklık var biraz. Bide bayan değil kadın de hassas konu :)