7. Kedi

Tikih

Merhablar 7. Kediyi almayı düşünüyorum. Fakat cins konusunda bir türlü kararlaşamadım. Yavru kediler çok sıkıldığı için yanına 2 aylık bir kedi alacağım. Tekir olmasını istemiyorum . Çünkü tekirler çok hareketliler. Sakin bir cins söylerseniz çok sevinirim
.

26 CEVAP

Tikih

Özel mesaj kısmından nedenini yazdım . Zenginliğimin sebebi bu

dollfacepersian

Gördüm, sorunuza cevap vermek gerekirse karakter özellikleri farklılık gösterse de bir İran/Exotic kedisinin bir tekir kadar enerjik olması imkansız bence. Benim oğlum İran kedileri arasında enerjik sayılır ama tekirlere göre enerjik kelimesinin yanından bile geçemez, tekir kedisi olan arkadaşlarımdan bildiğim kadarıyla:)

Tikih

N&D MAMA kullanıyorum . Zenginliğimin sebebini özelden yazdım

kedilerim2018

Sokttsh olabilir

Cathorn

ben kendi deneyimlerime dayanarak söylüyorum van kedisi alma çoğu çok hareketli ve yaramaz oluyorlar ama siyamlar en sakinleri ama tabikide her kedi farklıdır sakin bir van kedisi de olabilir yaramaz bir siyamda. cinsine bakıp düşünmemek lazım.

Kimsecik

iran akindir şahsen bir evde7 kedi fikri bana hiç makul gelmiyor bekarsanız evlenirsiniz işe başlayabilirsiniz uzun vadede hesap edip ona göre hareket etmek lazım 2-3 sene değil ömürleri malum.

Cldkgkcs

Bende çok merak ettim ve hayretle tebrik ediyorum bir kedi aldım bir ayda rahat bin lira harcadım, hala tek tük giderleri oluyor.. Düşünemiyorum yanii

Zeymir

Bende cok merak ettim zenginliginizin sebebini banada yazarmisiniz :))

Zeymir

Bende cok merak ettim zenginliginizin sebebini banada yazarmisiniz :))

Zeymir

Bende cok merak ettim zenginliginizin sebebini ozelden bana da yazar misiniz ? :)

Tikih

burda kesinlikle satın alma gibi bir durum söz konusu değil!!!!!!!!!! zenginlik dediğim milyoner değilim 7 kediyi idare ediyorum ve evimi!ben anlamadım bu kadar merak etmenizi