Merhabalar Kedimin Irkını Bilemiyorum Yardımcı Olabilir Misiniz

AydanMai

  • Liste maddesini girin

29 CEVAP

mecanca123

Norveç kedilerine benziyor kırma bence :)

Sahsimuhterem

Yavru olup sokaktan bulduğumuz uzun tüylü kısa tüylü sarı gri beyaz siyah tekir her renk kedi sokak kedisi melez kedi anadolu kedisidir Çok nadir cins kedi kaçar onuda anında sahiplenirler.Renginden tüy uzunluğundan bir çıkarım yapamayız... ama ne farkederki seviyorsanız ne farkeder.

Cldkgkcs

Gerçekten çok tatlı bir kedi sizin de şansınız olsun inşallah, Mutluluklar :)

TugceAlb

@AydanMai kedinizin tam cinsini veterinerin bilememiş olabileceğini düşünüyorum . haklı bir sebeple yanlış anlamayın lütfen herkes yanılabilir :) İnstagram üzerinden @bonebone29 hesabına bakın kediniz ile ufak bir renk farkı var o kadar. Herşeyiyle aynı çok şaşırdım. Kedisinin ırkının Japanese Persian olduğunu söylüyor google’da da çıkar bir bakmanızı Öner’im. Sağlıkla büyütün o kdar güzel ki maşallah

TugceAlb

@AydanMai kedinizin tam cinsini veterinerin bilememiş olabileceğini düşünüyorum . haklı bir sebeple yanlış anlamayın lütfen herkes yanılabilir :) İnstagram üzerinden @bonebone29 hesabına bakın kediniz ile ufak bir renk farkı var o kadar. Herşeyiyle aynı çok şaşırdım. Kedisinin ırkının Japanese Persian olduğunu söylüyor google’da da çıkar bir bakmanızı Öner’im. Sağlıkla büyütün o kdar güzel ki maşallah

AydanMai

Tesekkur ediyorum dediginiz instagram sayfasina baktim aynen cok benziyor adı bile benzior

Sahsimuhterem

Muhterem sen niye her topicin altına muhalif yorumlar atıyorsun arkadaşım :D amacın yardım etmek değilse niye cevap yaziyorsun. Amacın dikkat çekmekse bu platformda o amacı tatmin edemezsin, senden önce de bir sürü kişi bu amaçla geldi hep gelen bir süre sonra "sıkıntıdan" gitti. İnsanların görüşlerine değil, sorduğu sorulara yorum yapabilir, görüşlerine yalnızca Tavsiye verebilirsin. Ancak ben üslubunda tamamen yorumculuk algılıyorum.

Ben bilgime göre yazıyorum senin karşılıklı tartışacağın birine ihtiyacın var ise o senin problemin.

yorumumu tekrarlıyorum

Yavru olup sokaktan bulduğumuz uzun tüylü kısa tüylü sarı gri beyaz siyah tekir her renk kedi sokak kedisi melez kedi anadolu kedisidir Çok nadir cins kedi kaçar onuda anında sahiplenirler.Renginden tüy uzunluğundan bir çıkarım yapamayız... ama ne farkederki seviyorsanız ne farkeder.

Sahsimuhterem

kurban 1525 ,lgiçekmeye senin ihtiyacın var sanıyorum sanane benim yorumlarımdan!

Alicveben

Tekir kırması gibi

Alicveben

Sibirya kedisi arartırdımda

AydanMai

Tesekkur ederim yorumlarınız için

DRJALI

MAVİ RUS

Hilalss

Çok güzel bir kedi uzun tüyleri chincillayı anımsatıyor bence

AydanMai

Tesekkur ederim aynen chincilla sanirim