Isim Oneriiin

Dişi bir bombay 29 ekimde buldum ismini ekim koymayı düşündüm ama kararsizim isim onerin lütfen

21 CEVAP

guineapigela

Cumcum olabilir

guineapigela

Birde bisey soracagim merakta. gercekten bizim soylediklerimiz arasindan mi sececeksiniz cidden?

Cldkgkcs

Aynı benim kızımın bebekliğii :) çok tatlı sağlıkla büyütün. Bizimkinin adı Karam :)

Eğer beğendiğim olursa burdan koyucam :) bu yavrunun karnında fıtık var sokakta buldum suan geçici evinde orda omurluk de kalabilir oyle olursa ki insallah olur onlar koysun hem baglanirlar da :D

Minnakpatipuki

Benim oğluşumda siyah bombay adı puki:) bende araştırdım siyah rengiyle alakalı birşeyler baktım ama beğenemedim en son bu isme karar verdim :)

Siyah olduğundan "pascal" yada "ninja" uygun olabilir diye düşünüyorum :)