Kızım Fazla Sosyal

zeynosece

Biraz garip olacak ama kızım yabancılara hasta. Dişi bir cane corsom var. Beni korusun kollasın evi korusun sahiplensin istiyordum fakat ne hikmetse yabancıları çok seviyor. Biri ona yaklaşsın hemen kuyruk sallamalar bi heyecanlanmalar. Açıkçası bu kadar sosyallik beni rahatsız ediyor. Henüz aşıları tamamlanmadı. Yani dışarı çıkmıyor. Ama işyerine götürüyorum yanımdan ayırmıyorum. Kimi görse hemen kendini sevdirmeye çalışıyor. Büyüyünce allah korusun bahçeye hırsız mırsız girmeye kalksa hırsızla kanki olacak sanki :D Ne yapmalıyım yardım edin sinirlerim bozuldu

21 CEVAP

Yumak96

Hele bi yetişkin dönemine girsin bakın sevdirme şekli nasıl değişiyor ;)

zeynosece

Şu an yaklaşık4 buçuk 5 aylık falan oldu ufaktan tepki vermeye başladı tıkırtı falan duyunca hırlıyo havlıyo devriye atıyo evde :D umutluyum yani

natavan2003

Bu irk 9 ayindan sonra korumaya basliyor

zeynepozcan

eğitime gönder eğer sadece kendini korusun istersen bodyguard eğitimi evi korusun istersen alan koruma eğitimi aldır

zeynosece

Eğitim aldırmak için dünya para istiyolar hayvanın kendi içgüdüsünde var olan bişey için ne bileyim bizimkini de bekleyip görmeyi tercih ediyorum daha çok küçük valla olmasa da kendi bilir ben onu sevmeye devam edeceğim her koşulda :) ben onu korurum o beni korumasın napalım :D

zeynosece

Kızım şimdi 6 aylık ve dediğiniz gibi karakteri oturmaya başladı artık yabancılara temkinli yaklaşıyor alanını da beni de koruyor :)