Kedimin Sırtındaki Şişlik İçin Yardım

Ysfkyc

Merhaba arkadaşlar kedim üzüm bundan 2 hafta önce kuduz aşısı oldu şu an sırtında fındık büyüklüğünde bir şişlik var ağrısı yok davranışlarından abladığım kadarıyla internetten bakyım aşı yapılan bölgedr ilaç dağılmadığı için olabilirmiş.. Daha önce böyle bi durumla karşılaşan yada bilgisi olan varsa yardımınızı bekliyorum şimdiden teşekkürler..

16 CEVAP

lokum_british

Hiç korkmayın, çok kısa bi süre önce bizim de başımıza geldi. Aşıdan 1 hafta sonra zeytin büyüklüğünde bi aşı kisti oluştu. Masaj yapa yapa 1 haftada geçirdik. 1 aydan uzun sürerse o zaman götürürsünüz veterinere.