Tatile Çıkarken Kedimi Ne Yapmalıyım?

fuatonur

Dönem arası tatiline giriyorum, memlekete giderken 9-10 saatlik yolu kedime çektiremem diye düşünüyorum. Aranızda bu konuda deneyimli var mı? Ya da buradan bakıcı bir aile bulabilir miyim eskişehirde?

24 CEVAP

Kazim1980

Aferin arkadaşlar, bazı öğrenciler gibi okumak yerine paranızı gezmerlerde barlarda eğlencelerde harcayıp siyasetle futbolla dedikoduyla uğraşacağınıza bu yolu seçmenizi takdir ediyorum.

fuatonur

Petotel yok burada benim bildiğim kadarıyla bi platformda çok yüksek fiyatlara kedi bakocılığı yapanlar var bir başka platformdanda teklif al usulüyle çalışılıyor teklifleri al dedim bekliyorum :) ama buradan çıkarsa çok güzel olurdu.

Kazim1980

1-Kedi oteli var aylık anlaşırsan daha uygun fiyat alabilirsin.(laf kalabalığı yapılmasın, kafeste olmadan açık oda da ilgilenen oteller var)
2-Şehrinde kedi sahiplendiren hayvanseverlerden kendi evlerinde geçici bakması için daha uygun fiyata anlaşabilirsin
3-Veterinerine bırakabilirsin ama otel konseptinde olmadığı için bakım şartları daha kötü olur

fuatonur

Teknoloji biraz daha gelişsin bekleyin : )

fuatonur

Teşekkürler 2. Seçenek üstünde çalışıyorum fakat henüz bulamadım.

hem ortamının değişmesi hem tanımadığı insanlar ve diğer kediler daha zorlayıcı olabilir diye düşünüyorum. ben de eve gideceğim ve 4 saatlik yola çıkacağız beraber, sakinleştirmeyi düşünüyorum içim hiç el vermese de.

Sanırım bu sene yaz ve kış tatilinde milletin cilleli başının derdi de bu sevdiği dostunu 4 veya 6 günlüğüne bırakacak bir yer bulmak ve düzgün bir yer ama ucuza bir her bu çok büyük bir problem kendimde bizzat haziran ayına kadar ne yapsam diye kara kara düşünenlerdenim

kedigibiyiz

Benim vetimde otel hizmeti var bir veterinerleri araştırın bence

kedigibiyiz

@esruzun ne kadar iyisiniz :)