Kedi Sahiplenmek İstiyorum Aşılarını Nasıl Yapacağım ?

Pawie

Merhaba ben aranızda yeniyim.Kedi sahiplenmek istiyorum sokağımızdan bir tane kediyi alacağım perşembe iç dış parazit aşısını yaptırmaya gideceğim ama sonraki aşı sırasını nasıl yapmam gerekiyor kedi yavru değil büyük.Ve başka gerekli olan şeyler varsa söyleyin lütfen yardımcı olursanız sevinirim

16 CEVAP

Fablemoon

Öncelikle sokaktan sahiplendiğinizi görmek beni aşırı mutlu etti. Aşı olarak veterinere götürün hatta veteriner araştırabilirsiniz en iyisi hangisi ise götürürsünüz. İlk iç ve dış parazit yapar sonra 2 karma sonra kuduz sonra da 2 ayda bir iç ve dış ve karma ve kuduz aşısı yılda 1 e düşer siz veterinere götürün o size bir aşı takvimi hazırlayacaktır mama olarakta ben royal canın kullanıyorum şimdi N&D ye geçmeyi düşünüyorum herkes N&D öneriyor