Van Kedisi Mi Ankara Kedisi Mi

kedipatisii

Buna benzer bir soru sormuştum daha önce fakat veteriner ankara kırması derken bir başkası van diyor. Sizce kedim hangi kedi cinsine daha yakın? Ben ankara diye düşünüyordum fakat aşırı su seviyor şu an van olduğunu düşünüyorum :)

18 CEVAP

Hazalbiy-

Ankara kedileri uzun tüylü olur ve gözleri çoğunlukla tek renk olur Van kedisine benzettim ayrıca Ankara kedilerinin yüz yapısı bu şekilde olmaz, suyu sevmezler

Hazalbiy-

Muhtemelen Ankara Van kırması

Van gibi. Ankara kedisi uzun tüylü olur ve göz renkleri farklı olmaz