Perdeye Tırmanan Kedi

tatlisiyam

Benim kedim sürekli perdelere tırmanıyor, vazgeçiremiyorum. Ne yapabilirim?

18 CEVAP

simge

İnş. Tavsiyemiz işe yarar.

Eski evimizde bizdede aynı sorun vardı perde susu gibi takılırdı oğlum :) bu evimizde perdeler stor, teşebbuste bulunmadı.. Gerçi tırmalama tahtasınında yüzüne bakmıyor, yatak bazası köşeye kıvrılmış dikilmiş halı,hasır sepet sırayla istikrarlı olarak devam ettikleri bunlar....

Bizimki de sabah 5te uyanıp tuvalet masamın ayna suslerini tır tır tırmalayıp uyandırır bizi o saatte... İstenmeyen bişeyde Cam sil şişesi işe yaramıyo bizde bi kısıyor gözleri baktıki kokan bişey değil yoluna devam :) ama boş deodorant şişesi yakınına sıkıncada kaçar gider. Sofradanda acı biber, turşu kokularıyla uzaklaştırdık artık çıkmıyor. Vazgeçirmek için biraz uğraş gerekli umarım başarabilirsiniz. Gonlunuzce olsun herşey