Nd Kuzu Etli Ve Yaban Mersinli Yetişkin Mama 7.5 Aylık Kediye Olur Mu

SenanurKsl

Arkadaşlar N&D Kuzu etli ve yaban mersinli yetişkin maması ksyeni kısırlaştırılmış 7.5 aylık kediye olur mu sizce . En son Acana Pacific kullandım hayır kesinlikle geçme N&D ye Acanayla devam et der misinix yoksa alayım mı ?

21 CEVAP

SenanurKsl

Arkadaşlar bellirttiğim gibi tabuğa aşerjisi var kedimin yani ne kitten mama ne de çoğu kısır kedi mamasını kullanabilirim

Anonymus552223

Kuzulu mamada kuzuya acıyom balikli veriyom ben. Kuzulara da yazik:(

Saerde

Kesinlikle acana ile devam et

onurtemiz

Bahsettiğiniz detayı kaçırmışım. Tavuk alerijisi varsa üzüldüm tabi ama balıklı Kitten lar oluyor bir göz atın derim. ND Kitten sadece tavuğu var ama kuzulu, bıldırcınlı ve başka etli çeşitlerine göz atabilirsiniz

SenanurKsl

kedim kısırlaştırıldı bugün erkek kedi ğriner sıkıntı da yasasın istemiyorm tabiki bu konuda sıkıntısı olur mu mamanın ?

Anonymus813797

Benimkinin de tavuğa alerjisi var . Balıksız tavuksuz bir mama kullanıyordum ama şuan ND mi Yoksa Purina mı hiç hatırlamıyorum. Paketi atmıştım :/. Yarın öğrenip size söylerim isterseniz.