Matisse Mi Yoksa Profine Mi Almalıyım

Byerdal

Herkese merhabalar hemen hemen 2 aylık olacak yavru tekir kedime bu iki mamadan hangisini mamayı tercih etmeliyim?

17 CEVAP

Byerdal

Öneriler için teşekkür ederim biz ailecek tuzsuz yiyoruz ama baharat konusunda haklısınız ben bunları düşünmemiştim. Bundan sonra ayrı haşanmış olanlardan vereceğim Pati için kızartma hiç yedirmedim sadece et tavuk ve ciğer vermiştim tabi balıkta veriyorum haftada sonu bir kaç tane sardalya yedirdim buğulama yapmıştım

berke690

Ben ilk postumda genel olarak konuştum.Üstünüze alınmanız ilginç.Bu her mama için geçerli.Veterinerler ve pethoplar ellerindeki mamalara iyi diyorlar.İnsan sattığı mamayı kötülemez ancak ellerindekini sınıflandırabilir.Herkes evcil dostunun iyiliğini istiyor ve burada herkes istediğini söylemekte özgür.Herkesin mamalar hakkında bir fikri olabilir tıpkı sizin ve benim gibi.Ama bunu ikimizde bilemeyiz.Üzerindeki oranlar doğru ise bile içeriğin kalitesini bilemeyiz.Bende kendi deneyimlerimi paylaştım sadece.Üstünüze alınıp birden fazla cevap paylaşmışsınız.Ordaki genel bir söylemdi ve sizi hedeflemiyordu.