Mama Seçimi

Puppy730

Oğlumun sağlığını her zaman olumlu etkileyecek ve birazcık kilo almasını sağlayacak bir mama istiyorum. Acana düşünüyorum. Orijen istiyordum başta ama sonra ağır gelebileceğini düşündüm. Protein oranı çok fazla çünkü. Siz ne düşünürsünüz? Acana Grasslands 'a geçmeyi düşünüyoruz.

17 CEVAP

Puppy730

Bu mamalar tahıllı ve maliyeti düşürmek için kullanılan kalitesiz ürünlerden oluşuyor. En çok et yerine yenmeyecek kısımlar bulunuyor. Et oranı çok az. İçinde arsenik bulunan pirinç içeriyorlar.

PRO PLAN ALIN COK COK IYI KEDIMDE ONU KULANIYORUM SEVEREK YIYOR