Sokaktakiler İçin Obivan???

Gamzessven

Merhaba, sokaktaki kediler için reflex almıştım 15 kg. Ama tahminimden erken bitti ve tekrar ondan alamayacağım şu an. *********com da 10 kgluk tavuklu mama 60 tl markası obivan. İçeriği muhtemelen reflexten kötüdür ama mama alamayacağım sürede hiç vermemekten iyidir diye düşündüm. Sadece severler mi diye kararsız kaldım. Kullanan var mı kediler yiyor mu bu obivan mamayı?

23 CEVAP

Gamzessven

obivanı mı yiyorlar @jennierubyane_pet

Gamzessven

Tamamdır enjoyu da deneyeyim ama şu obivanı merak ettim :( çok kullananı yok gibi

Gamzessven

Teşekkür ederim :) Onun kumunu da merak ediyorum keşke daha çok şubesi olsa şu metronun.

Gamzessven

Teşekkür ederim :)

Mehmtgnsel

Ben sokak kedileri için, Migros da satılan Goody marka mama kullanıyorum. İçeriği pek iyi değil ama aç kalmalarından iyidir. Severek yiyorlar.

Mehmtgnsel

O konuda haklısınız. Fakat harçlıklarımdan artanlar Goody'e yetiyor.

Gamzessven

Aa teşekkürler

Mehmtgnsel

Goody'e ulaşmam daha kolay oluyor