British Longhair Kedime Erkek Bir Eş Arıyorum

Merhaba arkadaşlar,

Kedim 8 aylık oldu ve kızgınlık dönemine girdi evde uyku uyutmuyor miyavlamaları.

Uygun bir eş bulmak istiyorum, İstanbul Küçükçekmece de oturuyorum

16 CEVAP

Anonymus552223

Yavru beslemenin zorluklari da ayri, kendi kedimi yavrulatmadim, ama her sene yavru illaki buluyorum hasta vs, veya annesiyle birlikte, bebek bakimindan farki yok, sahiplendirince akliniz kaliyo, geri getirebiliyorlar, en kotusu size soylemeden sokaga salabiliyorlar. Hepsi basima geldi. Bir de el bebek gul bebek buyuttugunuz yavrulari, satsin diye veterinere vermeye kiyamazsiniz. Illaki yavrulatacaksaniz kendiniz guvendiginiz birilerine verin.