3 Renkli Erkek Kedi Olma Olasılığı 10.000/1 Mi?

cigdemcnkc

" Üç renkli erkek kedi çıkma ihtimali 3.000/1 dir. Üç renkli erkek kediler gen sorununa bağlı kısırdır ve 10.000/1 oranında kısır olmayan üç renkli erkek kedi çıkabilir. " çaklıtı gören bir takipçim böyle bir bilgi paylaştı benimle dikkat edeniniz var mı?

24 CEVAP

bappatan

Rica ederim:)

dumanmia

Çok renkli kediler genelde dişi olur evet

cigdemcnkc

Çaklıtta bu şekilmiş siyah sarı ve beyaz. Evet dişi oluyormuş, erkeklerde nadir görülüyormuş

cigdemcnkc

Evet ben fotoğraflarınada baktım bölgesel olarak renk ayrımı bariz belli onlarda. Söylediğim gibi benim böyle bir iddiam yoktu
zaten 3 renk şöyle böyle calico falan bilgimde yoktu burada öğrendim, bana bu bilgiyi atan kişide bilmiyormuş bu calico tekiri :) tamamen bana atılan mesaj doğrultusunda sormak istedim

Cansumuezza

ne alaka ya karşılaştırma yaptı kedisiyle falan? burada soru soruluyor insanlara cevap veriyoruz herkes bir neyi nasıl gereksiz bir yere çekerim derdinde.

cigdemcnkc

Öyle bir derdim yok genelleme yapmanız çok yanlış. Alaycı ve sert geldi üslubunuz herkesin yapısı farklı. Eğer yanlış anlaşıldıysanız bile bu şekilde değil daha açıklayıcı bir şekilde dile getirebilirsiniz diye düşünüyorum @cansumüezza

cigdemcnkc

@CaglaCagla72837 evet ilginç bi durum ama çok tatlılar onlarda :) ben hayvanların kısır olabileceğini bile bu bilgiyle öğrendim buda değişik geldi

Cansumuezza

neyi nasıl anladığınız beni ilgilendirmez ben kendi anlattığımdan sorumluyum.

cigdemcnkc

Yabancı birinin söylemlerini neden farklı yerlere çekme derdinde olayım ki saçmalık :) anlatım biçiminizi söyledim zaten. Neyseee verdiğiniz cevap içinde teşekkürler uzatmaya gerek yok.