Kedim Nasıl Kilo Alır ?

patkam

Arkadaşlar benim 12 aylık(1 yaşında) dişi kedimin kilo almasını istiyorum ... Nasıl kilo alabilir?(bu arada kedim kısırlaşmış bir kedi)

26 CEVAP

patkam

işte bu doğru teşhis..

sirindostum

Whiskas alın ama sterile olmasın onlar lıght mama

nifito

Yukarıda yazmış olduğunuz yorumlarınız haberiniz yok sanırım dilerseniz hatırlatıyım. " Kedimin obez olmasını istiyorum".

sirindostum

Obez olursa sağlıksız olur bence obez yaparak ona kötülük yapmış olursunuz .

patkam

bencede fakat kilosu normal..sadece ben obez gibi olmasını istiyorum:)

patkam

obez olmasını istiyorum:)

patkam

ben bunların hepsini veriyorum:)

patkam

şirindostum........whiskas ürünleri sanki tehlke sinyali veriyor....pek tavsiye edilmeyen marka...

patkam

asla kediciklerime zarar vermek istemem.... en azından biraz tombiş olmasında ne zarar olabilir ki...

patkam

sadece tombul olsun...yeter ki sarıldığımda mıncıklayayım......varsın obezite olsun.....

patkam

yinede tşk ederim......bende başka obez kediciklere bakarak sevgimi içime gömerim.........