Neden Kusuyor?

gecebeey

Kediyi sahiplendiğimden beri tek sorun sürekli kusması oldu eğer devam ederse annem kediyi verecek ve ben buna çözüm bulmam lazım Ev yemeklerinden özellikle uzak tutuyorum ama bulup yiyor mu ne yapıyo gerçekten hiçbir fikrim yok Mutfak tezgahına çıkıyo bu yüzden hep temiz tutuyoruz Ona rağmen ne bulup yiyo nasıl neden kusuyo bilmiyorum Veterinerimiz tüyleri sindirebilmesi için bir şey vermişti onu kullandığımdan beri her şey iyi gidiyodu ama yine bu bi kaç hafta kusmalara başladı Veterinere diyeceğim yine aynı şeyleri söyleyecek kanlı isalle birlikte kusması sorun teşkil ediyormuş kanlı isalimiz yok çok şükür İlk defa kedi sahiplendim gözden kaçırdığım veya özen göstermediğim bir şey mi var lğtfen yardımcı olun yoksa annem kedimizi verecek :(

18 CEVAP

gecebeey

Bugün de kustu Büyük ihtimalle haftasonu veterinere götüreceğim sizin dediklerinizi diyeceğim eğer onaylarsa dediklerinizi yapıcam

Gamzessven

Bizi de haberdar edin, nasıl çözülecek bakalım bu durum :(

gecebeey

Hipoalerjenik mama verdi Ama dedi bu kadar küçük yaşta kusmaya başlaması normal değil dedi B12 ve metpamid verdi bi haftasır kullanıyoruz Herhangi bi kusma yok Bi hafta sonra yine kontrole gidicez bakalım inşallah hep böyle kusmadan devam eder :)