İsteyen Okuyabilir Çok Dertliyim Fikirlerinizi Bekliyorum

Ygmurrrrr

Küçüklükten beri hayvanları çok seven birisiyim.Ama ne zaman kedi sevsem beni bir hapşırık krizi tutardı grip falan oldum sanardım burun akıntısı göz yaşarması öksürük krizleri vs. 3 yıldır kedi bakıyorum evimde 1 tane sokakta beslediğim 30'a yakın kedim var.Doktora gitmeye karar verdim alerji testi yaptılar.Kedi tüyü ve polene alerjim çıktı.İşte doktor dedi kedimi bakıyorsun falan filan neyse ilaç verdi biraz kullandım ama aşırı derecede öksürük hırıltı başlamıştı uykudan uyanıyordum o derece.
Doktora gittim tekrar test yaptı kanımda yüksek derece kedi tüyüne ve polene alerji çıktı.Hırıltının nedeni ise astıma çevirmiş alerjiyi.2 tane astım ilacı bir burun spreyi birde alerji hapı verdi.Kedini evden göndermen lazım dedi çok kötü oldum nasıl gönderiyim göndermek istemiyorum.Göndermezsen hiç bir şekilde geçmez dedi.İlaçlarımı kullanınca hırıltımda geçti öksürüğümde kesildi kedim evimde ama öpmüyorum artık seviyorum sadece.Şimdi annemde darlıyor ilerde daha kötü olursun makineye bağlarlar vs diye.Daha kötü olmamdan korkuyor oda.Annemde çok seviyor bizimkini.Kedimi asla yollamak istemiyorum.Biraz uzun oldu ama okuduysanız teşekkür ederim.Başına böyle birşey gelen varmı ? Siz olsanız ne yapardınız ? Lütfen okuyan herkes fikir versin

20 CEVAP

Ygmurrrrr

Gozdetemizel bahsettiğiniz ürünü aileme söyledim alıp deneyeceğim.Arkadaşınız için çok üzüldüm geçmiş olsun umarım en yakın zamanda iyileşir

Rkandu11 Çok teşekkür ederim sağolun tavsiyeleri uygulayacağım umarım geçer

ballokumu İmmünoloji ve alerji uzmanına gitmiştim zaten o söyledi

dilekz Haklısınız sağlık geri gelmiyor babanıza ve sizede çok geçmiş olsun.Çok kötü bir his gerçekten

Tavsiyeleriniz ve iyi dilekleriniz için çok teşekkür ederim arkadaşlar.Ailemle birlikte konuştuk
Pippet ve hava temizleyicisi alacağız.Kediyi yatağıma çıkartmayacağız.Hepinizin önerilerini
uygulamaya çalışacağım.Etkiyi en aza indirmeye çalışacağız inşallah işe yarar ve ilaçlarımada devam edeceğim.Yardımlarınız düşünceleriniz için çok sağolun

Ygmurrrrr

tugbalie bende zor durumdayım
prettyrabbitco tavsiyeler için teşekkürler hava temizleyicisinin markası nedir acaba

Ygmurrrrr

epiglottis Çevremde hiç hayvansever birisi yok maalesef akrabalarımda dahil

dilekz Peki babanız kediyle tekrar temas ettiğinde devam ediyormu alerjisi ? Sağlık önemli tabi ama benim korktuğum şimdi bakmasam bile ileride 50-60 yaşlarına gelincedemi bakamayacağım benim mutluluk kaynağım hayvanlar resmen :(

Gozdetemizel Baktım güzel birşeye benziyor deneyebilirim ama kediye bir zararı olurmu uzun süreli kullanımda acaba

prettyrabbitco O pek işe yaramıyormuş sanırım doktora gidince mutlaka sorayım bir

eylulduvarci Geceleri bizim yataklarımızda uyuyor genelde eğer düzelmezse öyle yapabilirim

Rkandu11

Siz de sağolun , Allah şifa versin :))

Canann

Sizin sağlığınız çok daha önemli diye düşünüyorum. Güvenebileceğiniz ve uzak olmayan bir yakınıza verebilirsiniz.