Açık Mama

tugbalie

Kedimde mama geçişi yapıcaz, N&D markasına geçiş yapmayı düşünüyorum ************ da açık olarak satılıyo birçok kişi memnunum demiş ama açık almamda sorun olur mu ?

24 CEVAP

tugbalie

ödül maması aldığım petshop şuan elimde açık nd yok ama proplan var dedi onuda düşündüm biraz nasıl diye

Arthur4

Bosuna para verme proplana da prochoice gibi o da başında Pro ve Royal, pet fln yazan mamalardan kaç

tugbalie

elimdekiler RC ve prochioce Aptallık etmişim resmen

tugbalie

prochoice*

Arthur4

Ya kedi yiyosa ver onları da bitince.alirsin nd büyüklerinden açık alcam diye uğraşma bence ben olsam öyle yapardım azcık yese bişey olmaz

PsLuna

Reflex alsaydınız keşke onların yerine o bile daha iyi

tugbalie

ben bilmiyorum ki mamaları karşılaştırma yapamam yani Yeni bi yavru sahiplendim daha önce kedi veya köpeğim olmadı

darknight53

Bence 1,5 kg lik reflex herhangi bir açık mamadan isterse en kalitelisi olsun çok daha iyi . Onlarca petshopta açık mama gördüm ve saklama koşulları rezaletti hele birde işin içine internetten satma girince daha kötü oluyor , bende bir kere aldım ve doğal olarak kedim yemedi çünkü bariz bir şekilde mama bayattı . Aldığım yeri hatırlamıyorum ama kötü bir mağaza değildi . Siz yinede çok tavsiye edilen mamalardan 10 kg lik paketini almayı düşününün çok uygunlar çünkü . Matisse genelde herkesin memnun olduğu mama markalarından biridir .