Kedi Maması Olarak Ne Tercih Edersiniz Proline Mı Trendlıne Mı Acil

aslan268

acil lutfen> sizneyi kullanıyorsunuz

31 CEVAP

aslan268

arkadaslar sokak kedisine alıcam yavruladı bulundugum yerde sadece bunlar var

Gamzessven

Migrostan düzgün mama :d bu pek mümkün değil. Market mamaları en kötü mamalar. İnternetten golosi,reflex veya enjoy sipariş edin.Trendline proline goody gibi mamalar iyi değil maalesef.

Tam1cat

Trendline ve proline a göre proplan daha iyi. Gamzenin söylediği mamalara göreyse içerik olarak daha vasat. Proplan alabiliyorsanız onu tercih edin

itzy

Reflex,golosi,enjoy al dedkleri gibi.tatil süresince et alıp haşla hem onlarda sevinir

itzy

Yalnız migrosta proplan mama yok ki ?

aslan268

ornek verdim

minnoskoss_123

Migros’ta Enjoy veya Reflex varsa onlardan alın. Diğerlerini almayı aklınızdan geçirmeyin bile.

aslan268

reflexin multıcolor kedi mamasında sakınca varmı yardıma ihtiyacım var

itzy

Goody den vs iyidir

aslan268

renkli taneli olunca tereddut ettım

itzy

Tereddüt edin zaten.İçinde renklendirici vardır.Fakat goody den iyi.Bence sadece tavuklu alın

Sselin1

Migrostan purina one alabilirsiniz fiyatini haketmesede migrostan alabileceginiz en iyi mama sanirim. Yaş mama olarak da mirmir alabilirsiniz. Ya da evde yumurta tavuk vs haslayip verebilirsiniz

Gamzessven

Reflex multicoloru normal reflexten daha çok seviyorlarmış ama boyalı olduğu için ben normal reflexi tercih etmiştim

Nebu80

Bana veterinere trendline yavru maması verdi iyi degilmi şimdi:(

Mustafanacar

Bonacibo Alın uygun ve kaliteli mama istiyorsanız.