Pire Belası

dlwlrma

Sokaktaki kedim 60 günlük yavrularından 4 ü ölmüştü.Ölülerini alıdık ve hallettik.Fakat evi pire bastı.Eğer başka evlerde girerse ben bittim.Ya kediyi ayırır ya başka bişe yaparlar.Kedşmpnde tek yavrusu kaldı Oda pireli ama tedavi için yanına inmeliyim.Yardımmm

17 CEVAP

dlwlrma

Peki 4asma!

dlwlrma

Anneye pire tasması alacağım.Yavru ile anneyi ayıramam.Yavru sadece annesini emiyor yaş mama tavuk haşlama süt tozu bile içmiyor.Anneye pire tasması almaktan başka çare bulamıyorum.Eğee pire apartmanı sararsa mahfolurum