En İyi Kedi Kumu

gokcen_maylo

ilk defa kedi besliyorum bu yuzden tavsiyeler uzerine vancat kalın taneli pudra kokulu kedi kumu aldim en iyi kedi kumu sizce hangisi? ince taneli mi kalın taneli mi daha iyi ?

17 CEVAP

petokulu

kumlar hakkında tüm bilgilere buradan erişebilirsiniz.

Salihaylmz

Kokulu alma kediye zararlı bence kokusuz al ben kedime kokusuz kullaniyorum en az tozlanan iyi topaklanan reflex diyorlar ben reflex aldım.
Kokusuz ince taneli guzel , iyi topaklanan kum en iyisi. Tabi bigcat daha sağlıklı ama kedim küçük biraz büyüsün bigcat alacağım sağlığı için.