Evde Hangi Köpekleri Bakabilirim ?

xxegemenxx

Evde Hangi Köpekleri Bakabilirim Apartman Dairesinde Yaşıyorum Oyunu Seven Köpekleri Önerirmisiniz ?

18 CEVAP

chanell

tabiki mini pinçher bende var hiç tüy dökmez 1 kilo isterseniz hesabımdan bakabilirsini pitbull baktım,labrodor,terrier baktım ama en iyisi pinçher bi araştırmanızı tavsiye ederim bakımıda çok kolay

beagle uygun bir seçim bence

Gofretsla

american cocker profilime bakabilirsiniz fotoğraflar orada çok güzel bir ırk apartmanda yasşıyorum ama adığında gerçekten tuvalet eğitimini vermek çok sinir bozucu oluyor ama sabrediyorsun sadece bu ırkta değil tüm ırklarda aa bu ırk 6 aylığa kadar tek söz dinlemiyor değişik bir ırk... eğer kapalı balkonunuz varsa çok şanslısınız oraya bir gazete serip çiş eğitimini oraya verdikten sonra eve alabilirsin(tabi orada yatacak) eğitimi aşırı kolay bir ırk zaten ilk önce köpek tecrübeniz olmadan itbull , american staffordshıre, dogo a., rotvaylır, hatta küçük ırk b,ile bakamazsınız köpek tecrübeniz olmadan terrier, sosis köpeği gibi ama mutlaka youtubeden kral köpek a,ilesini izlemelisin orda söylediğim herşey var