Yavru Kedim Çok Halsiz

Cns23

Yavru kedim halsiz ve iştahsız.. Diğer kardeşleri gayet iyi.. Ne olmuş olabilir yaklaşık 15 günlük..

22 CEVAP

Anonymus552223

Himm cok uzun sure evde yalniz kaliyorlar o zaman:( daha sık emmeleri lazim yok ku boşta arkadasiniz falan

Cns23

1 hafta sonra yalnız kalacaklar evde şimdilik annem var o zamana kadar büyümüş olurlar inş toparlarlar..

Cns23

Sanırım ben daha fazla bakamayacam.. İşe gidince evde tek kalamazlar..

Anonymus552223

E ne yapacaksiniz peki?

Cns23

Yavrulardan 1 tanesi öldü 3 tane kaldı

Sselin1

Digerleri nasil Gimcat ishallerine iyi gelmedi mi? . süt anne icin ilan verdiniz mi hic. en iyi bir süt anne bulmaniz sanirm. :(

Çevrenizde süt anne bulamaz mısınız acaba? Keşke adanada olsanız. Bizde 3 tane anne var. Birini gönderirdik. Artık yavruları büyüdü.