Kedım Hangı Mamayı Yemelı

BENU

sızce pıyasadıkı en ıyı mama hangısı fıyatı onemlı degıl

18 CEVAP

revo

tavsiye edilmemesinin sebebi ölü hayvanların gagaları ya da makinelerde ezilmesi değil ama.

"
Review Date: Thu January 3, 2008 Would you recommend the product? No | Price you paid?: Not Indicated | Rating: 0

Pros: First ingredient is a named meat product
Cons: Insufficient meat content, low quality grain, controversial filler

The first ingredient in the food is a named meat product, in meal form. It is the sole significant meat product in the food, and our confidence that this product contains a decent amount of meat is low.

The main grains in the food are rice, oats and corn. Rice and oats are decent quality grains, but corn is a low quality product in dog food. It is a difficult to digest grain that is commonly associated with allergy problems"

alerjiye sebep olabilecek içerikli olması. keza acana orijen ve n&d'nin en iyi yanı da bu zaten tahılsız olmaları. ölü hayvanlardan hayvansal yağ çıkartmak belki bir yöntemdir ve kullanılıyordur size katılıyorum ama bu tip dünya çapında büyük firmalar buna tenezzül edemezler çünkü kaybedecekleri çok şey var. bu mamalara en büyük eleştiri tahıl içermeleri.

Puppy730

Bu genel Royal Canin mamalarının incelemesi değil farkederseniz. Golden Retriever maması. Peki Riyal Canin içeriğindeki hayvansal protein için bir açıklama yapmış mı? Birinci sayfada ki yazımı okuduysanız ne olduğunu belirtmiştim.

Puppy730

Aynı çoğu kişinin hamburgeri sevip, hep yiyemeyeceği gibi.