Kedim Yoğurt Yemiyor?

Sulecrn

Kedime mama dışında yoğurt da vermek istiyorum ama ne yaparsam yapayim yemiyor. Ekşimesin diye tazeliyorum 1 gün boyunca yesin diye mama koymuyorum ama ac kalmayi tercih ediyor nasıl yedire bilirim yada yemese birşey olur mu ? Simdiden teşekkürler

17 CEVAP

merveaydar

yoğurt yemesi sağlık açısından zararlı diye biliyorum. bunu bir araştırmanızı tavsiye ederim.

cavdartarlasi

Hayır zararlı olduğuna dair hiç bir makale okumadım ve hekimdende duymadım. Ama varsa öyle bi bilgi paylaşırsanız sevinirim.