Dişi Kedime İsim ?

erdisener

Merhaba arkadaşlar. 10 gündür kızıma isim bulamıyorum . Klasik isim koymak istemiyorum o yüzden çok seçiciyim. Şimdilik casper diyorum. Aklınıza gelebilecek tüm isimlere açığım. Şimdiden teşekkürler

112 CEVAP

sirindostum

ponpon :)

izzy

Maşallah gözleri çok güzel pamuk gibi bembeyaz rengine yakışır bir şey olsun

bulut

sambo85

Kissa olsun güzel isim

Mişa olabilir tam o sıfar var :D

BENU

Casper Sanki erkek Kedi İsmi Kız olarak eko,mıa,Ve Elizabet olaabılır.

miaabla

Duman☺

trapezius

rüya veya hayal

Benden isim önerisi ''Dipsi'' kediler için genelde p ve s harfleri içeren isimler kullanılıyor. Kediler bu harfleri içeren isimlerle kendisine seslenildiğinde dikkatini çektiği için bakıyorlar ve geliyorlar.

yaksklikoalaa

pisiko*

polo

ben kedimi dişi sanıyordum ve onda fiona adını vermiştim ama erkekmiş adı polo oldu fiona çok sevdigim bir isim ve tepkisini çekiyor

rnt

Zilli ya da Madam :)

En iyisi pati

zibidi :))

osmankedim

kreyzi