Kedi İle 6 Saatlik Araba Yolculuğu

MinelG

Arkadaşlar merhaba. Üniversitede eve çıktım ve kedimi de yanımda götüreceğim. Şahsi arabamızla gideceğiz 5-6 saat kadar sürüyor yol. Kedim araba yolculuklarında çok gergin oluyor veterinere bile götürürken çok fazla tüy döküyor hiç susmadan miyavlıyor taşıma kutusunun içinde. Böyle olunca 6 saat gözümü çok korkutuyor. Ne yapmalıyım ? Kedim 2 yaşında bu arada. İlaç diyenler olmuş ama ondan da korkuyorum. Nasıl daha stressiz bir yolculuk geçirtebilirim ona? Şimdiden yardımlarınız için teşekkürler :)

18 CEVAP

MinelG

tasıma kutusu var ona sevdiği oyuncaklarını,örtülerini koyucam ordan çıkarmam öteki türlü daha da strese giriyor zaten :( veterinerle görüştüğümde bana sedapeti önerdi bazıları çok memnun bazıları da çok şikayetçi kafam çok karıştı

Pmydn

Veteriner tavsiyesiyle tabi fakat veteriner sedapet yerine paticalm vermiş kullanan arkadaş varsa tecrübelerini paylaşırsa çok sevinirim

Pmydn

Veteriner tavsiyesiyle tabi fakat veteriner sedapet yerine paticalm vermiş kullanan arkadaş varsa tecrübelerini paylaşırsa çok sevinirim